Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
200
50-90
100-120
300
75

Stół rehabilitacyjny SR-1E-B z elektryczną regulacją wysokości do pracy metodą Bobath i Voyt’y

Stół rehabilitacyjny SR-1E-B z elektryczną regulacją wysokości leżyska to model stołu terapeutycznego przeznaczony jest do ćwiczeń z dziećmi metodami neurorozwojowymi NDT (Voyt'a, Bobath) oraz rehabilitacji dzieci i dorosłych z uszkodzonym centralnym układem nerwowym i ograniczonymi możliwościami ruchowymi. Ciężka i stabilna konstrukcja z regulacją wysokości leżyska przy pomocy elektrycznego siłownika sterowanego pilotem ręcznym, nożnym lub ramą sterującą (opcja zamówienia) zapewnia wygodę pracy terapeucie.

Stół wyposażony jest w stałe stopki antypoślizgowe dające gwarancję stabilności przy pracy z ruchliwymi dziećmi. Tapicerka wykonana jest z materiału skóropodobnego bardzo wytrzymałego. Przy pracy z dziećmi zaleca się dokupienie prześcieradeł z miękkiej frotty (dostępnej w ofercie sklepu), dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Dodatkowe atuty to niskie koszty eksploatacji, łatwa obsługa, udźwig do 300 kg. W opcji dodatkowej może być dostarczony z regulowanym sprężyną gazową zagłówkiem (0 – 45 stopni) oraz opcją doposażenia o system jezdny z kółkami.

Stół do rehabilitacji SR 1E B

Karty