Шановні відвідувачі.

Офіційним дистриб'ютором нашої продукції в Україні є ТОВ «Медилайн».

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
168
155
100
200
48
8 x 1kg

Fotel rehabilitacyjny FRT

Przedstawiamy Państwu sprzęt do rehabilitacji stawu kolanowego. To innowacyjny fotel FRT o doskonałych funkcjach wspomagających leczenie wrodzonych urazów oraz nabytych kontuzji.

Jego podstawowe cechy, takie jak 3 pasy stabilizacyjne czy pokrętła z przodu fotela umożliwiające regulację jego długości to tylko niektóre z funkcji, dzięki którym możliwa jest komfortowa praca rehabilitanta i skuteczne leczenie pacjenta. Fotel posiada również regulację kąta oparcia od 0 do nawet 85 stopni, która wykonywana jest przy pomocy sprężyny gazowej. FRT wyposażony jest także w dwie głowice, których wysokość może być regulowana z przodu fotela. Warto też zaznaczyć, że fotel rehabilitacyjny tego typ wyposażony jest w ciężarki – 1,0 kilograma x 8 sztuk

Takie właściwości sprzętu sprawiają, że praca przy jego wykorzystaniu jest niezwykle intuicyjna i prosta a rehabilitacja daje pożądane skutki. Jeśli dodamy jeszcze, że klient ma możliwość wyboru koloru siedziska z dostępnej palety barw, nasza propozycja wydaje się być wprost idealna.

Fotel do ćwiczeń oporowych FRT

Karty

Zobacz więcej